Şahan Çelik Kasa

0535 517 56 21

Konya Çelik Para Kasaları

Konya çelik para kasaları Her türlü eşya, doküman ya kıymetlerin saklanması ve korunması için kul...

Şahan Çelik Para Kasaları

Şahan çelik para kasaları güvenlik  Evimizde veya işyerimize hizmet vermek için giren yabanc...

Konya Çelik Kasa Satışı

Konya Çelik Kasa Satışı Evde veya işyerinde değerli eşyalar nasıl saklanmalı veya&...

Çelik Para Kasa Özellikleri

Kapı Özelliği

Para Kasası 15-20 cm lik toplam kalınlığına ve yüksek sıcaklıkla ateş ve hırsızlığa karşı dayanıklı eşsiz bir alaşım maddesiyle kaplanarak tek bir yapı oluşturan çelik plakaların iç ve dış yüzeyin de 2-4 cm lik bir koruma bariyeriyle kaplıdır.

Menteşe Özelliği

Dikey boy ayarlaması sunar ve basit kapı operasyonlarına dayanmayı sağlayan emprenye edilmiş bir yağdan faydalanır.Sorunsuz Şekilde açılıp kapanır.

Gövde Özelliği

Güçlü bir matkaba dayanıklı kapı iskeleti kapıyı korur ve herkes kasa haznesini tehlikeli yan saldırılara karşı kilitler.Özel iç bariyer hasar verici saldırılara karşı korur.

Yangına Dayanma Özelliği

Fabrika yangın ölçümü ile 950 derece ’nin üzerindeki sicaklıkta , kasa iç sıcaklığı 2 saatlik 150 dereceyi geçmediği test edilmiştir.

Mutlu Müşteriler

Vitrin Galeri

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

Şahan Konya Çelik Kasa

Çelik Kasa

konya çelik para kasaları

Sıkça Sorulan Sorular

Çelik para kasaları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.

  • İster maddi ister manevi eşyalar olsun insanlar onları korumak ve saklamak ister. Bu amaçla da pek çok önlem almaktadırlar. Bu değerli eşyalar kaybolduğu yahut çalındığı takdirde kişi zarara uğrayacaktır. İnsanların kendileri için kıymetli gördükleri eşyaları saklamaları ve korumaları için geliştirdiği sisteme çelik para kasaları denir.
  • Günümüzün önemli ihtiyaçları arasında görülen çelik kasa sistemlerinin seçimi özenle yapılmalıdır. Kaliteli bir kasa seçimi için de tek yere odaklanıp oradan satın almak yerine farklı pek çok seçenek değerlendirilmelidir. Kasa alınırken aranması gereken bir diğer özellik de güvenlik sertifikasının olup olmadığıdır. Onaylı kasaların satın alınması daha güvenli olacaktır.
  • İşyerlerinizde kullanım için Ofis veya güvenli odalarınıza monte edebiliriz.Çelik kasayı Evlerde montaj için en uygun yer genelde yatak odalarında dolaplardır. Dolabınızın içinden duvara ya da zemine monte edilen kasalar, her an elinizin altında olur ve kolayca kullanabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar ulaşılması kolay bir yerde olursa, o kadar sık kullanırsınız ve dışarıda hiç bir şey bırakmazsınız.
  • Bütün elektronik şifreler, bataryanın bitmesi ihtimaline harşı harici batarya tarafından desteklenmektedir. Bataryalar kasaya dışarıdan bağlanır ve kolayca değiştirilebilir.